UAB „GGP“ - nuo 1997 metų sėkmingai dirbanti įmonė, savo veiką vykdanti Lietuvos bei užsienio rinkose. Mūsų įmonė parduoda įvairių tipų pramoninius šiltnamius, jų sistemas, angarus ir kitus lengvų konstrukcijų statinius (sandėlius, fermas, pastoges, daržines, administracines patalpas bei kt.). Taip pat atliekame įvairias su tuo susijusias paslaugas (statyba, montavimas, senų statinių rekonstravimas ir kita). Neapsiribojame tik naujomis konstrukcijomis bei įranga, todėl galime pasiūlyti ir naudotų angarų, šiltnamių ir įvairių sistemų.

Šiuolaikiniai pausaulyje naudojami automatizuoti šiltnamiai reikalauja mažiau darbo jėgos, pagerina darbuotojų darbo sąlygas, padidinti jų darbo našumą, pagerina produkcijos kokybę ir tuo pačiu sumažina jos savikainą.

UAB „GGP“, tai Jūsų Geriausias Galimas Pasirinkimas, jei norite jaustis saugūs, kad viskas bus atlikta profesionaliai, atsakingai bei kruopščiai, kad Jūsų įsigytas produktas atitiks už jį sumokėtą kainą, ir produkto bei atliktų darbų kokybei garantuoti, bus suteiktos garantijos.

Mūsų misija – kelti sau aukščiausius reikalavimus parduodamų prekių ir atliekamų darbų kokybei ir bendradarbiavimui su klientais bei jų poreikių patenkinimui. Mums svarbu patenkintas klientas – todėl dėti maksimalias pastangas, kad taip nutiktų - mūsų pagrindinis tikslas.

Mūsų įmonės vizija

• stabili, patikima ir nuolat auganti įmonė;

• patikima ir saugi įmonė darbuotojams;

• turinti daug lojalių klientų;

• nepralenkiama lyderė rytų ir šiaurės Europos šalyse statant, rekonstruojant ir modernizuojant pramoninius šiltnamius, angarus, pastoges ir kitus lengvų konstrukcijų statinius bei jų įrangą;

Kodėl verta rinktis mus?
Todėl, kad:
- patenkintas klientas mums yra pats svarbiausias;
- siekiame su klientais tapti draugais ir partneriais, o tai pasako su kokiu nusiteikimu atliekame savo darbą;
- mes padėsime modernizuoti Jūsų vykdomą veiklą, kad Jūs dar daugiau uždirbtumėte, bet dirbtumėte mažiau;
- norime, kad Lietuvos žemės ūkis suklestėtų;
- siūlome rinkai tik kokybiškus produktus ir paslaugas;
- siūlome rinkai produktus ir paslaugas už pagrįstą kainą;
- dirbame atsakingai ir laiku atliekame savo įsipareigojimus;
- atliktiems darbams ar parduotoms prekės suteiksime garantiją;
- mes visada džiaugiamės savo klientų verslo sėkme.

GGP kolektyvas.