TUNELINIAI PRAMONINIAI ŠILTNAMIAI

Vertinant finansiniu požiūriu tuneliniai pramoniniai šiltnamiai yra pigesni, nei gotikiniai pramoniniai šiltnamiai. Mes savo klientams siūlome trijų pagrindinių rūšių tunelinius pramoninius šiltnamius:

• Arkiniai;

• Tuneliniai gotikiniai 9.5m (naujas modelis);

• Tuneliniai standartiniai (ekonominės klasės);

 

Arkiniai

Pramoniniai tuneliniai arkiniai šiltnamiai yra patobulintas standartinio tunelinio šiltnamio modelis. Pagrindiniai pranašumai šio tipo šiltnamių lyginant su standartiniais tuneliniais šiltnamiais tai, kad tunelinio arkinio šiltnamio sienos yra vertikalios (sienų galimas maksimalus aukštis net iki 5 m), tai suteikia didesnį patogumą viduje dirbantiems darbuotojams bei efektyviau išnaudojamas jūsų žemės plotas. Antras svarbus pranašumas šiems šiltnamiams yra suteikiamas dėka šiltnamio šonuose montuojamos suvyniojamos vėdinimo sistemos, kuri leidžia lengviau kontroliuoti šiltnamio vidaus temperatūrą. Labai svarbu, kad šiltnamis yra vėdinamas tolygiai per visą jo ilgį.

    

Tuneliniai gotikiniai (naujas modelis) - 9,5m pločio. (ilgis rekomenduojamas iki 100m)

    

Tuneliniai standartiniai (ekonominės klasės)

Standartiniai tuneliniai šiltnamiai yra patrauklūs dėl savo paprastos konstrukcijos ir ekonomiškumo, tai vieni pigiausių šiltnamių, tačiau neatsijiemi nuo kokybės. Šio tipo pramoniniai šiltnamiai idealiai tinka regionams, kuriuose temperatūra vasarą nėra labai aukšta.

    

Taip pat siūlome ir nestandartinius, pritaikytus prie klientų poreikių šiltnamius.

Detalesnei informacijai - kreipkites į mūsų darbuotojus nurodytais kontaktais.