Gotikiniai

Mes gaminame ir gotikinius šiltnamius. Galima teigti, kad šie šiltnamiai atitinka reikliausių augintojų poreikius.

Šiuose šiltnamiuose cirkuliuoja didesnis oro kiekis (jie yra aukštesni nei tuneliniai), geresnė ventiliacija, į šiltnamį patenka daugiau šviesos ir žymiai geresnis drėgmės ir perteklinės šilumos pasišalinimas iš šiltnamio.

Prie šių šiltnamių yra galimybė primontuoti stoglangius, viduje ant konstrukcijų kabinti įvairias auginimo sistemas.

Plačiau apie prekę

Kuo mes vertiname šio tipo pramoninius šiltnamius? Visų pirma tai yra dideli šiltnamiai, visų antra, jų tvirtos konstrukcijos, gali atlaikyti šiltnamyje bet kokios rūšies pakabintus auginamus augalus bei šiltnamyje montuojamas sistemas: užuolaidų, laistymo, apšvietimo, šildymo ir kitas.

Taip pat gotikinės formos arkų dėka šios rūšies šiltnamiai gauna didesnį kiekį oro, kas neginčytinai naudinga bet kokiom auginamom žemės ūkio kultūrom, kadangi šiltnamių viduje susidaro tolygesnis mikroklimatas, o perteklinis karštas oras gali būti išleistas per didelius vėdinimo stoglangius, pusmėnulius, šiltnamio suvyniojimo sistemas ir pan.

Svarbiausia šių šiltnamių savybė – negana to, jog pačios konstrukcijos atlaiko labai didelias sniego apkrovas, gotikinė forma padeda sniegui lengviau nuslysti nuo šiltnamio stogo.

Nors šio tipo šiltnamiai yra brangiausi, tačiau patys kokybiškiausi ir paklausiausi dėl anksčiau paminėtų savybių.