Slapukų naudojimo ir privatumo politika

Šioje svetainėje yra naudojami funkciniai ir statistiniai slapukai (angl. cookies) – mažos tekstinės rinkmenos, bylos-failai (arba panaši technologija), kurios yra talpinamos jūsų interneto naršyklėje ir nuskaitomos kas kartą lankantis šioje svetainėje, taip slapukai užtikrina tinkamą tinklalapio veikimą ir padeda tobulinti lankytojų patirtį.

Slapukai naudojami palengvinti jūsų naudojimosi mūsų internetine svetaine patirtį.

Kaip tvarkyti slapukus?

Išsaugotus slapukus galite ištrinti ir (arba) tvarkyti savo naršyklės nustatymų pagalba.

Dauguma naršyklių slapukus priima numatytuoju būdu bei leidžia juos valdyti. Jūs, naršyklės nustatymų pagalba, galite valdyti slapukų nustatymus, juos trinti ar drausti. Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.

Detalesnę informaciją apie slapukų valdymą rasite savo naršyklės pagalbos puslapyje:

Informuojame, kad slapukų blokavimas gali turėti neigiamos įtakos naudojantis kai kuriomis svetainės funkcijomis.

Kokius slapukus naudojame?

Mes naudojame Google Analytics slapukus naudojimosi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google Analytics.

Apie Google Analytics slapukus:

https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

Google privatumo politika prieinama čia:

http://www.google.com/privacypolicy.html 

Svetainės laiškų siuntimo formos

Laiškai siunčiami iš svetainės nėra saugomi svetainės duomenų bazėje. Juos gauna el. paštu svetainės administratorius tinklalapyje pateiktu kontaktiniu el. pašto adresu. Užklausos pildymo metu yra prašoma šių duomenų:

  • El. paštas – reikalingas identifikuoti lankytoją bei palaikyti tolimesnį ryšį.
  • Kontaktinis telefono numeris – privalomas palaikyti tolimesnį ryšį su lankytoju.
  • Vardas – privalomas.
  • Pavardė – jei pirkėjas nėra privatus asmuo, kuriam reikia PVM sąskaitos-faktūros, ši informacija yra neprivaloma.
  • Juridinio asmens pavadinimas – privalomas tik juridiniams asmenims, identifikuoti asmenį, PVM sąskaitoms-faktūroms išrašyti ir pan..
  • Asmens registracijos kodas – privalomas tik ekonominę veiklą vykdantiems privatiems asmenims irjuridiniams asmenims identifikuoti.
  • Asmens PVM mokėtojo kodas – privalomas tik ekonominę veiklą vykdantiems privatiems asmenims irjuridiniams asmenims identifikuoti.
  • Asmens adresas – privalomas tik ekonominę veiklą vykdantiems privatiems asmenims ir juridiniams asmenims identifikuoti ir užsakymams išsiųsti.

Jokie kiti duomenys, kurie nėra reikalingi pagal įstatymus išrašyti sąskaitoms faktūroms, nėra saugomi.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Ši Politika galioja nuo 2021 m. birželio 21 d. Ji gali būti keičiama atsižvelgiant į teisės aktų ir mūsų veiklos pokyčius. Apie pakeitimus mes pranešime šioje interneto svetainėje.